Choď na obsah Choď na menu
 


BARAN

Tí ktorý sú narodený v znamení Barana by mohol očakávať dobré výsledky počas začiatku roku 2009. Ak dlho očakávate povýšenie v práci, tak je nepravdepodobné že sa to odohrá v januári 2009. Pravdepodobnosť pre zvýšenie platu alebo ponuku na novú pozíciu je vysoká od februára 2009 aprílu 2009.

Kariéra, zamestnanie a vaše príjmy

Tí ktorý sú narodený v znamení Barana by mohol očakávať dobré výsledky počas začiatku roku 2009. Ak dlho očakávate povýšenie v práci, tak je nepravdepodobné že sa to odohrá v januári 2009. Pravdepodobnosť pre zvýšenie platu alebo ponuku na novú pozíciu je vysoká od februára 2009 aprílu 2009. Buďte trpezlivý a nerobte unáhlené rozhodnutia. Dobrá kariérna príležitosť sa naskytne v strede roku 2009. Vaše vzťahy zo seniori sa budú zlepšovať deň po dni počas celého roku. Zlepšovanie vašej reputácie bude taktiež citeľný. Obzvlášť tento rok by mohol byť dobrý pre tých ktorý sú v politike, manažmente, administratíve, financovať priemysel. Dokonca začiatok roku by mal byť fantastický pre zábavný priemysel. Celkovo, do štrnásteho apríla 2009, planéty vám sú naklonené ku výrazným výsledkom. Počas tejto doby očakávajte, náhle a nečakané zisky. Investície v akciovom trhu budú s veľmi vysokými výnosný. Od štrnásteho apríla do šestnásty augusta 2009 očakávajte vzostup ťažkosti. Počas tejto doby neinvestuje vaše nahromadené peniaze do riskantných podnikov alebo projektov. Zmena v práci alebo pracovné zaťaženie budú príčina pnutia a stresu. Doba od štrnásteho augusta do konca roka 2009 bode znova báječná. Planéty budú naklonené na vašu stranu tak očakávajte znova šťastné obdobie a príjemné Vianoce 2009.

Láska, rodina a spoločenský život

Počas roka 2009, váš rodinný život bude šťastný a mierumilovný. Váš manžel a deti budú s vami nažívať v láske a porozumení. Vy povediete prosperujúci a šťastný rodinný život. Planéty sú naklonené a čakajte nečakane pozitívnu oslavu v rodine. Úspechy vašich detí naleje zmysel a radosť do vašej mysle. Tento rok strávite vela času počas renovácie alebo bytovej výstavby v tomto roku. Tvoja matka môže trpieť určitými ľahkými onemocneniami. V roku 2009 je šanca, že sa vydáte na výlet do zahraničia. Svadobné zvony môžu vyzváňať tým, ktorý sú stále slobodný a hľadajúci vhodný nový vzťah.

Vzdelanie a cestovanie

Celkovo, planéty sú v pozícii, ktorá môže zapríčiniť veľké problémy v štúdii od januára do marca. Celkovo je odporúčané aby študenti, v tomto období, zvýšili pozornosť počas štúdia. Len vaša vopred naplánovaná tvrdá práca vám pomôže dosiahnuť dobré výsledky. Ak vaša snaha nepoľaví, dosiahnete veľmi povzbudzujúce výsledky pretože mesiac a Mars sú vo veľmi priaznivých domoch.

Zdravie

Iba malé alebo zamedziteľné zdravotné ťažkosti prídu. Od apríla 2009 do mája 2009 zvýšte opatrnosť, pretože sa môžu prihodiť serióznejšie problémy. Lieky podané vo vhodnej dobe môžu všetkému predísť. Rok 2009 je dobrý aj na držanie diéty.

 

BÝK

Mesiac január 2009 vytváral nepohodu pre ľudí narodených v znamení Býka. Je celkom možné, že nastane zlyháte v určitej dôležitej veci. Preto sa v tomto mesiaci majte na pozore a skúste každý svoj krok si dobre premyslieť.

Kariéra, zamestnanie a vaše príjmy

Mesiac január 2009 vytváral nepohodu pre ľudí narodených v znamení Býka. Je celkom možné, že nastane zlyháte v určitej dôležitej veci. Preto sa v tomto mesiaci majte na pozore a skúste každý svoj krok si dobre premyslieť. Tí ktorý pracujú vo filmovom priemysle môžu očakávať dobrý začiatok roka. Obzvlášť to platí pre herečky. Zábava vám zaručené začne 27 januára 2009 do 31 mája 2009. Celkovo, táto doba bude venovaná ženám narodeným v znamení býka. Situácia sa bude od februára 2009 veľmi rýchlo meniť ku lepšiemu a znova bude cítiť vašu láskavosť a dobrú náladu. Začnete si užívať pozemských statkov, bohatstvo a pokrok v obchode je veľmi pravdepodobný. Láska ku rodine a priateľom vám pomôže zvýšiť ich pozornosť a ich pomoc. Rôzne priaznivé efekty ako bohatstvo, svadby, narodenia deti vás budú sprevádzať celé leto. Vyhnite sa spustenia nových projektov alebo aktivít medzi 31 májom 2009 a 29 júnom 2009 pretože to bude komplikovaná doba. Keď sa vám podarí prekonať toto obdobie, znova si budete vychutnávať všetok komfort o 29. z júna 2009 do konca roka.

Láska, rodina a spoločenský život

Začiatok roku nebude priaznivý pre atmosféru v domácnosti. Pravdepodobnosť množstva problémov v rodine je dosť veľké. Vaše každodenné správanie sa môže čím ďalej tým viac znepáči vášmu manželom a iní členom rodiny. Prichádzajúcou jarou sa tieto problémy začnú rozplývať a v apríli si na to už ani nespomeniete. Tí ktorý sú slobodný v očakávaní sa môžu tešiť na svadbu alebo začiatok dlhého a hlbokého vzťahu. Mesiac marec/apríl/máj/jún budú pozitívne pre rozvoj vzťahov na pracovisku.

Vzdelanie a cestovanie

Rok 2009 bude určite povzbudivým rokom pre býkov. Dosiahnete veľké úspechy nielen na akademickej pôde ale taktiež pri rôznych testoch. Pravdepodobne dostanete štipendiu, ak sa o neho budete uchádzať. Budete mať chuť sa pustiť do štúdia vážnych tém a hlbokých myšlienok. Ak sa pripravujete na pracovný pohovor a ste na čakacej listine, tak tú prácu určite dostanete.

Zdravie

Vaše zdravie môže stagnovať v priebehu roku 2009, preto buďte opatrný. Začiatok roku nemusí byť dobrá doba zo zdravotného hľadiska, obzvlášť mesiac január 2009. Ostatné mesiace budú priemerné a vážnym chorobám sa vyvarujete.

 

BLÍŹENCI

Pre blížencov od júna 2009 bude doba, kedy nárast peňazí a majetku, sláva, nová pozícia, a postup v práci je predurčená planétami. Bude to príjemné uvoľnenie po uplynutí ťažkostí a zo začiatku roka 2009.

Kariéra, zamestnanie a vaše príjmy

Začiatok roka bude v znamení nízkej šance na pracovný postup alebo zvýšenie platu. Dlho očakávané želania sa asi nesplnia v tomto mesiaci. Kvôli planetárnemu zoskupeniu v mesiacoch január a február budú mesiace kedy si budete musieť dávať pozor na to, čo poviete alebo spravíte. Od marca 2009 do júna 2009 bude vaše dobré obdobie. V tejto dobe vám budú planéty priať nárast peňazí a majetku, sláva, nová pozícia, a postup v práci. Toto je výborná doba po uplynutí ťažkostí a utrpenia zo začiatku roku. Mesiace september 2009 a október 2009 bude zase v znamení pnutia na pracovisku. Síce budete znepokojený v týchto mesiacoch ale nezabudnite, že to je všetko iba dočasné. Mesiace november 2009 a december 2009 dosiahnete ohromným úspech, novú pozíciu a kariérny rast.

Láska, rodina a spoločenský život

Definitívne doba medzi januárom 2009 a májom 2009 bude kritická, pokiaľ je váš vzťah s partnerom alebo manželom je naštrbený. Mohli by ste skončiť v hlbokých problémoch. Nedostatok vzájomného porozumenia s manželom/životným partnerom bude očividný. Bude to na vás, aby ste vyriešili nezhody v partnerstve alebo manželstve. Nezabúdajte, že vaše správanie vo vzťahu môže ovplyvniť vaše deti. Vaše úsilie nezostane nepovšimnuté, čo ocenia vaše deti a manžel.

Vzdelanie a cestovanie

Rok 2009 nebude dobrý rok čo sa týka vzdelania. Eventuálne v prvej a druhej fázy roku vaše planéty vám budú hádzať polienka pod nohy a budete mať veľké problémy si zapamätať nové informácie a naučiť sa nové postupy. Nerezignujte a povzbuďte vašu sebadôveru. Obrat príde počas poslednej fázy roku vy kedy zožnete výrazné výsledky a úspechy.

Zdravie

Celkovo rok 2009 bude byť dobrý rok ale nezaspite na vavrínoch. Buďte všímavejší na problémy v pod brušku alebo na prsiach.

 

RAK

Rak zažije od 27. januára 2009 od štrnásteho apríla 2009 dosť pohnuté obdobie. Počas tejto doby, bude pracovný tlak väčší ako obvykle, ale dávajte si pozor, aby vám táto nepríjemná situácia neochladila vaše vzťahy s kolegami a priateľmi. Ak odoláte tomu tlaku, tak sa výsledky dostavia.

Kariéra, zamestnanie a vaše príjmy

Rak zažije od 27. januára 2009 od štrnásteho apríla 2009 dosť pohnuté obdobie. Počas tejto doby, bude pracovný tlak väčší ako obvykle, ale dávajte si pozor, aby vám táto nepríjemná situácia neochladila vaše vzťahy s kolegami a priateľmi. Ak odoláte tomu tlaku, tak sa výsledky dostavia. V tomto období môže vaše povýšenie zastaviť senior management, ale nezúfajte, po určitom čase vaša tvrdá práca bude ohodnotená. Ak potrebujete prijať nejaké vážne rozhodnutie, najprv si zhromaždite všetky potrebné informácie a až potom sa rozhodnite. Počas tejto doby taktiež zvažujte každý výdaj, ktorý nie je potrebný. Oplatí sa to. Začiatkom leta 2009 sa karta obráti. Začnete mat šťastie vo všetkom, čoho sa dotknete. Váš dar výrečnosti a komunikačných schopností sa v tomto období prehĺbi. Tak to využite. Čo ste začiatkom roka zasiali, v tomto období budete znať a pracovný postup je pravdepodobný. Taktiež planéty indikujú zahraničné cesty. Počas mesiacov september a október sú malé ale zamedzitelné problémy na obzore. Koniec roka môžete očakávať priaznivú finančnú situáciu.

Láska, rodina a spoločenský život

Doba v období január 2009 až apríl 2009 môže priniesť určité problémy v manželstve. Zvýšená je aj pravdepodobnosť rozchodu alebo rozvodu. Ale, počas druhej a poslednej fázy roku, váš vzťah pôjde zase ako po masle s vaším manželom/priateľom. Ak ste slobodní a hľadáte svojho vysneného princa alebo princeznú, vaše hľadanie môže skončiť úspešne práve v tomto období. Ak ste už zadaný, určite si užijete nezapomenutelné chvíle s vaším partnerom/manželom. Dávajte si ale pozor, aby ste nekládli priveľké nároky. Môže sa to vypomstiť.

Vzdelanie a cestovanie

Obdobie od januára 2009 do apríla 2009 bude v znamení stúpajúcich problémov v oblasti vzdelávania. Pravdepodobne nedosiahnete predpokladané a očakávané výsledky, pokiaľ nezačnete tvrdšie pracovať. V tomto období budete musieť venovať všetku svoju energiu na to, aby ste úspešne zdolali prichádzajúcu skúšku. Otvoria sa vám možnosti cestovať. Tieto cesty môžu byť veľmi výhodné, tak sa máte na čo tešiť.

Zdravie

Zdravotné ťažkosti môžu byť príčina rôznych pnutí. Budete mať zvýšenú pravdepodobnosť chorôb súvisiacich zo žalúdkom.

 

LEV

Rok 2009 bude pre levov v znamení ciest a cestovania. Budete prekvapený ako náhle a nečakane sa zmení a zlepší finančný stav, pretože planéty budú priať vašim finančným záležitostiam. Ak hľadáte novú prácu, vaše hľadanie sa úspešne skončí počas prvej polovice roka 2009.

Kariéra, zamestnanie a vaše príjmy

Mesiace január/február/marec pokiaľ ide o vašu kariéru a financie budú veľmi znepokojivé. Plánovaná cesta v tomto období dopadne veľmi dobre. Planéty budú priať aj vašim finančným záležitostiam. Ak hľadáte novú prácu, vaše hľadanie sa skončí počas prvej polovice roka 2009. Obchodníkom bude v tomto období priať šťastie. Zákazníci sa budú iba hrnúť a veľkosť nových ziskových bude ohromujúca. Ale, mesiac apríl 2009 a máj 2009 príde obrat v profesionálnom živote ku horšiemu. V tomto období nebudete schopný postupovať pretože sila planét vás nepustí. Život ponúkne veľa znepokojenia v tomto období. Od júna do konca roka budete oveľa úspešnejší ako kedykoľvek predtým, čokoľvek podniknete, úspech bude zaručený. Začnete sa viacej angažovať vo vašom spoločenskom živote, budete mať chuť viac cestovať a stretávať sa z novými ľuďmi. Planéty budú priať vášmu úsiliu sa naučiť nové zručnosti. Začnete pracovať s novými jazyky a to bude mať iba prospech na vaše duševné rozpoloženie.

Láska, rodina a spoločenský život

Mesiace z január/február/marec/apríl budú nepriaznivé mesiace pre ženatých. Zažijete veľa problémov v rodine a v partnerstve. Ale od mája 2009 do decembra 2009 sa znova vráti dobrá pohoda a všetko sa obráti na dobré. Budete šťastný s rodinou a možno aj obdarený novým prírastkom do rodiny. Ak ste slobodní a hľadáte svojho vysnívaného princa alebo princeznú, vaše hľadanie môže skončiť teraz. Bez pochybnosti dobrá rodinná atmosféra, šťastie a prosperita budú menom roku 2009.

Vzdelanie a cestovanie

Od januára 2009 do júna 2009 bude zložitá doba vzhľadom na prichádzajúce skúšky, testy alebo pracovné interview. Vložte všetku snahu a pokúste sa sústrediť na štúdiu. Od júla 2009 do decembra 2009 bude doba omnoho lepšia pre úspešné zvládnutie štúdia. Možnosti cestovania budú veľké a úžasné. Budete spoznávať nové kultúry a národnosti. Užite si to.

Zdravie

Mohli by ste čeliť oslabenému zdraviu ako vášho, tak vašich príbuzných. Vaše zdravie môže byť ohrozené a môžete byť sužovaná kvôli bolesti v chrbtici, nižších častiach tela, bolesťami hrudníka alebo chorobami súvisiacimi zo srdcom.

 

PANNA

Panny v roku 2009 budú v mesiacoch január 2009 a február 2009 veľmi snaživý, ale hviezdy indikujú, že očakávaný výsledok sa nedostaví. Taktiež je možná zmena vo vašej práci alebo zmena vášho bydliska. V otázkach financií buďte rozumný a skúste si vytvoriť finančnú rezervu, ktorá sa vám v nasledujúcich mesiacoch hodí. V tomto období nie je rozumné špekulovať na finančných trhoch. Odporúčame nepodpisovať dokumenty, ktoré ste si poriadne neprečítali. Proste buďte ostražitý.

Kariéra, zamestnanie a vaše príjmy

Panny v roku 2009 budú v mesiacoch január 2009 a február 2009 veľmi snaživý, ale hviezdy indikujú, že očakávaný výsledok sa nedostaví. Taktiež je možná zmena vo vašej práci alebo zmena vášho bydliska. V otázkach financií buďte rozumný a skúste si vytvoriť finančnú rezervu, ktorá sa vám v nasledujúcich mesiacoch hodí. V tomto období nie je rozumné špekulovať na finančných trhoch. Odporúčame nepodpisovať dokumenty, ktoré ste si poriadne neprečítali. Proste buďte ostražitý. Vaša finančná situácia sa zmení v mesiacoch marec/apríl/máj. Počas týchto mesiacov budete mať veľké šťastie a do čoho sa pustíte, to sa vám proste podarí. Ale z pohľadu financií, prílev peňazí bude priemerný. Počas týchto mesiacov budete musieť prekonať svojich protivníkov. Nálada vo vašej práci bude veľmi dobrá a celkovo si to užijete. Od júna do 2009 júla 2009 môžu prísť určité ťažkosti. Skúste odložiť dôležité aktivity alebo dôležité rozhodnutia na priaznivejší čas. Neskôr od augusta 2009 do konca roka 2009 bude váš finančný príjem najvyžší z celého roka. Možné sú aj náhle nečakané zisky. Môžete sa dostať do kontaktu s väčšími predstaviteľmi vlády alebo určitého úradu.

Láska, rodina a spoločenský život

Od januára 2009 do júna 2009 bude trocha zložitá doba pre domáci a rodinný život. Časté boje, horúce argumenty v diskusiách môžu byť na dennom poriadku. Je určitá pravdepodobnosť rozchodu. Treba toto obdobie prečkať, pretože v druhej polovici roka 2009 príde dlho očakávane uvoľnenie. Druhá polovica roka 2009 môže priniesť úspech vo vzťahoch a láske. Toto obdobie môže byť aj v znamení svadby alebo inej šťastnej udalosti v rodine.

Vzdelanie a cestovanie

Prvá fáza roku 2009 bude veľmi povzbudivá v oblasti vzdelávania. Očakávajte dobré výsledky v skúškach a testoch ale hlavne počas pohovorov na nové pozície. Ale počas druhej fázy roka môžu nastať určité problémy. Dávajte si pozor a snažte sa spraviť rozhodnutia o vašom vzdelaní pred ale po tomto obdobím. V období od novembra 2009 sa zase na panny usmeje šťastie a všetko pôjde ako si predstavujete. V tomto roku sa pravdepodobne vydáte na dlhodobú cestu alebo zmeníte svoje bývanie.

Zdravie

Celkovo sa celý rok budete tešiť dobrému zdraviu. Existuje možnosť, že by vás mohla trápiť nejaké chronické ochorenie, ale keď dôsledne budete dodržiavať prevenčné opatrenia, tak žiadny problém sa nevyskytne.

 

VÁHY

Ak pripravujete špekulatívny obchod alebo akciu, pokúste sa o to, pretože hviezdy vám budú priať. V práci budete viac uznávaní a vážení ako v roku 2008. Mali by ste sa pripraviť na povýšenie alebo zvýšenie platu. Celkovo rok 2009 bude priaznivý pre kariéru a financie.

Kariéra, zamestnanie a vaše príjmy

V roku 2009 môžete očakávať posuniete do iného meste alebo štátu. Nemusíte sa báť, táto zmena bola priaznivá. Náhly nárast vašich investovaných prostriedkov na akciových trhoch je pravdepodobné. Ak pripravujete špekulatívny obchod alebo akciu, pokúste sa o to, pretože hviezdy vám budú priať. V práci budete viac uznávaní a vážení ako v roku 2008. Mali by ste sa pripraviť na povýšenie alebo zvýšenie platu. Celkovo rok 2009 bude priaznivý pre kariéru a financie. Tento rok budete mať obzvlášť vyvinutú schopnosť spraviť iným dobrú náladu. Ľudia, ktorý sú vo vašom okolí nešťastný alebo v depresii budú vašu spoločnosť obľubovať, pretože im budete dodávať dobrú náladu a podporu. Toto je taktiež správny čas vyťažiť čo najviac z existujúcich vzťahov. Táto doba môže priniesť peniaze alebo iné vlastníctva, ktoré si zaslúžite. Budete zažívať taký pocit ľahkosti, ktorý vám umožní spraviť všetko okamžite a z úplnou ľahkosťou. Počas letných prázdnin sa môžu vyskytnúť náhle problémy, ktoré ale hravo vyriešite. Pozor na súperov v práci, pretože sa budú snažiť poškodí vašu povesť. Posledná fáza roka bude zase dobrá a nové obchodné príležitosti sa budú iba hrnúť.

Láska, rodina a spoločenský život

Prvá fáza roka prinesie určité problémy v manželstve/partnerstve. Napodiv rodinná atmosféra bude zostávať nenarušená. Mohol by sa dostaviť nedostatok vzájomného pochopenia ale váš partner to zoberie do oťaží a všetko sa zase obráti na dobré. Neskôr, počas druhej polovice roka 2009 nebudú neexistovať žiadne veľké problémy a všetko zase bude v starých dobrých koľajach.

Vzdelanie a cestovanie

Od januára 2009 do apríla 2009 bude dobrá doba pre štúdium pretože na všetko sa vrhnete z odhodlaním a zápalom. Eventuálne váhy zožnú prekvapivo dobre výsledky a úspechy. Dostanete sladkú odmenu za vašu tvrdú prácu. Budete chápaný vašimi učiteľmi a vašou rodinou. Ale, počas poslednej fázy roku, môže sa tento priaznivý vietor otočiť, preto si dávajte pozor. Možnosti z cestovania je taktiež dobrá. Pravdepodobne vás tieto cesty zavedú do zahraničia, čo vám pomôže otvoriť nové obzory.

Zdravie

Prvá a posledná fáza roku bude priaznivá na váš zdravotný stav. Ale, dávajte si extra pozor na letné mesiace. Môže sa niečo stať počas letných radovánok u vody.

 

ŠKORPION

Začiatok roka 2009 nebude veľmi naklonený pre váš kariérny rast. Skúste toto obdobie prekonať pretože už počas mesiacov február/marec/apríl/máj/jún a júl sa vám zase začne dariť. Dokonca v tomto období sa vám splnia vaše kariérne očakávania a túžby.

Kariéra, zamestnanie a vaše príjmy

Začiatok roka 2009 nebude veľmi naklonený pre váš kariérny rast. Skúste toto obdobie prekonať pretože už počas mesiacov február/marec/apríl/máj/jún a júl sa vám zase začne dariť. Dokonca v tomto období sa vám splnia vaše kariérne očakávania a túžby. Počas tejto doby váš pozitívny prístup v zamestnaní bude prínosom pre všetkých a náležitá odmena vás neminie. Získate si tým veľkú autoritu a môžete sa dostať až na politickú scénu. V tomto období sú pravdepodobné krátke služobné cesty ktoré budú odmenou za vaše snaženie. Budete schopný premeniť vaše nápady a plány do konštruktívnej formy. Naskytnú sa solídne výsledky s ohľadom na vaše obchodné aktivity. Budete sa tešiť z podpory senior managementu a môžete sa stať zamestnancom mesiaca. Využite toto obdobie pretože od augusta 2009 začne vaša krivka pracovného úspechu klesať. Počas tejto doby sa nepokúšajte púšťať do veľkých projektov a radšej sa sústreďte na svoju bežnú rutinu. Proste buďte opatrný. V decembri sa to bol trošku zlepší a vianočné sviatky si už užijete v príjemnej pohode.

Láska, rodina a spoločenský život

Začiatok roka 2009 vám planéty pripravili plný manželský život lásky a pokoja. Váš milostný život bude omnoho intenzívnejší ako po iné mesiace. Vychutnajte si všetky slasti života plnými dúškami. Ale počas druhej fázy roku, domáci problémy byť môžu byť zase na programe dna. Možno budete musieť zažiť ostré hádky a spory z vašim priateľom alebo manželom. Nezabúdajte, že ženy sú z planéty venuša a muži z Marsu, preto sa snažte manžela a partnera pochopiť, čo cíti a to vám pomôže sa dostať z tejto situácie.

Vzdelanie a cestovanie

Prvá fáza roku 2009 bude komplikovaná. Počas druhých a posledných fáz roku budú študenti znova pracovať vo veľkej pohode. Október 2009 už bude veľmi úspešní. Využite všetok čas pre nasávanie nových informácii a učením sa. Možnosti na cestovanie sú veľmi dobré. Stačí sa odhodlať a cesta vás zavedie tým správnym smerom. Zahraničné cesty a výlety budú poučné a úspešné. Tak si zbaľte kufre a vyrazte objavovať.

Zdravie

Zhoršenie zdravotného stavu v prvej a poslednej fázy roku 2009 môže priniesť nepokoj a nervozitu. Pravdepodobné sú problémy s krvným obehom. Ak sa ale budete rozumne chrániť, tak by nemali mať tieto problémy veľké následky.

 

STRELEC

V roku 2009 sa strelci môžu dostať do kontaktu s vysoko postavenými ľuďmi. Veľké množstvo dobre odvedenej práce a uznanie dostanete za svoje úsilie. Počas mesiacov apríl a máj sa môžu vynoriť neočakávané problémy.

Kariéra, zamestnanie a vaše príjmy

Počas začiatku roku 2009, planetárna pozícia bude pre vás veľmi priaznivá. V sebe nájdete sebadôveru a motiváciu. Počas tohto obdobia môžete byť v kľude a pohodičke. V práci budete mať väčšie možnosti povýšenia a platový postup. Veľké množstvo dobre odvedenej práce a uznanie dostaneš za svoje úsilie. Počas mesiacov apríl a máj sa môžu vynoriť neočakávané problémy. Možno zažijete náhle a nečakané ťažkosti, pokiaľ študujete. Ak, sa dostavíte na dôležitú skúšku alebo interview, vaše úprimné snahy a nesmierna tvrdá práca bude ohodnotená. Pamätajte, počas tejto doby nepadne nič z neba. Neskôr, počas celého zostávajúceho roka nebudú žiadne ťažkosti na obzore. Tvoja finančná situácia zlepší. Vy budete úspešný počas implementácie niektorý z vašich dobrých nápadov, ktorými sa vám podarí preraziť.

Láska, rodina a spoločenský život

Prvá fáza roku vytvorí určité problémy v partnerských vzťahoch. Počas tohto obdobia budete prinášať do domova rušivú atmosféru. Nič sa vám nebude dariť, tak ako si to plánujete. Môžu sa vyskytnúť rôzne typy problémov v manželstve. Neskôr, od apríla 2009 do augusta 2009, budete vidieť určité zmeny ku lepšiemu vo vašom osobnom živote. V tomto období sa začnú veci otáčať a do vašich plachiet začne fúkať priaznivý vietor. Mesiace september/október/november/december budú taktiež priaznivé.

Vzdelanie a cestovanie

Pre vás nebudú existovať žiadne problémy alebo zábrany pre štúdium a vzdelávanie. Ak zvažujete obnoviť si vaše vzdelanie alebo pokúšate sa prihlásiť na vysokú školu, toto bude na to dobrý rok. Tí čo sa dostavia na skúšku alebo nejaký iný dôležitý test/interview získate povzbudivé výsledky.

Zdravie

Počas začiatku roku 2009, zdravie bude hlavná príčina vašich problémov. Ale počas leta, jesene a zimy sa už budete tešiť dobrému zdravotnému stavu. Doporučené sú bežky v zimných mesiacoch.

 

KOZOROŽEC

Pre kozorožcov doba od apríla do augusta 2009 bude veľmi povzbudivá. Všetky sny a najtajnejšie priania budú splnené. Budete si môcť vychutnať veľa úspechov a vaša reputácia bude rásť.

Kariéra, zamestnanie a vaše príjmy

Prvé tri mesiace roku 2009 môžu byť komplikované. Môžete zažiť problémy na úradoch. Evelnuálne vám budú úradníci počas vybavovania formalít hádzať polená pod nohy. Na pracovisku sa môžete ocitnúť vo veľmi nepríjemných situáciách s vašimi kolegami. Vaši nepriatelia môžu využiť túto situáciu a budú sa snažiť vás potopiť. Buďte ostražitý. Pre kozorožcov doba od apríla do augusta 2009 bude veľmi povzbudivá. Všetky sny a najtajnejšie priania budú splnené. Budete si môcť vychutnať veľa úspechov a vaša reputácia bude rásť. Táto doba bude vhodná pre začatie nových projektov alebo pre začiatok podnikania. V septembri môžu prísť určité problémy, stres a vnútorné pnutie. Dobré obdobie z leta sa zmení na šedú jeseň. Najlepšie bude, keď sa doma zababušíte a prečkáte toto obdobie. V zamestnaní, deň za dňom, sa začne zvyšovať pracovný tlak. Možnosti kariérneho rastu sú v tomto období minimálne. V tomto období neskúšajte zmeniť prácu. Od októbra do decembra sa situácia znova upokojí a vy si užijete príjemné uvoľnenie a šťastné Vianoce. Koncom roka bude nádej na zvýšenie platu, štedré vianočné odmeny a možnosť pracovného postupu.

Láska, rodina a spoločenský život

Začiatok roka bude v znamení prichádzajúcich problémov. Budete postavený pred množstvo ťažkých rozhodnutí ale je potrebné ich spraviť. Dokonca niekedy sa vám situácia kompletne vymkne z rúk ale keď použijete svoj prirodzený šarm a talent, tak všetko dobre dopadne. Druhá a posledná fáza roka 2009 budú priaznivé, pokiaľ ide o váš milostný a manželský život. Počas tejto fázy budete väčšinu problémov priečiť bez problémov a vaša úprinna snaha bude ocenená.

Vzdelanie a cestovanie

Počas celého roka neexistuje žiadna veľká prekážka v oblasti vzdelávania. a všetky skúšky. Všetci kozorožce pravdepodobne vykonávajú skúšky veľmi dobre pretože všetci ocenia vaše znalosti a zápal, s ktorým budete skúšky absolvovať.

Zdravie

Do augusta 2009 bude pravdepodobne zdravie príčinou pnutia a finančných výdajov. Je odporúčané, aby ste sa v tomto období sústredili na prevenciu. Od septembra 2009 do decembra 2009 sa problémy vyriešia a budete sa tešiť dobrému zdraviu.

 

VODNÁR

Od októbra 2009 do decembra 2009 budete v dobre rozbehnutý a všetko sa vám bude dariť. Môžete očakávať zlepšenie vašej finančnej situácie. Celá doba bude v znamení úspechu a slávy. Vyviniete si harmonický vzťah s osobami zo vzdialených miest alebo s cudzincami.

Kariéra, zamestnanie a vaše príjmy

Rok 2009 bude pre vodnárov veľmi zaujímavý. V období od februára 2009 to apríla 2009 nastane zmena vášho zamestnania alebo presťahovanie do nového bytu. Trošku vás prekvapí nečakane veľký výdaj v tomto období. Budete sa hádať s vašimi kolegami o veľmi nepodstatných detailoch. Cestovanie vás bude unavovať a cestovanie si veľmi neužijete. Od mája 2009 do júla 2009 sa situácia otočí a zase sa budete cítiť vo svojej koži. Toto obdobie vám dá schopnosť sa pozerať na veci z odstupom a racionálne. Tvoje vzťahy s klientmi alebo kolegami sa zlepšia a pravdepodobne vás to dovedie ku ďalším možným obchodným príležitostiam. Mesiace august 2009 a september 2009 budú nešťastné a neprajné mesiace pre kariéru a financie. Toto nebude vhodná doba na zmeny alebo vstup na nepreskúmanú pôdu. Dávajte pozor na možnú finančnú prehru. Od októbra 2009 do decembra 2009 budete zase v dobrej pozícii. Teraz vám zase budú hviezdy priať a financie budú taktiež na vzostupe. Vyviniete si harmonický vzťah s osobami z iných krajín alebo kontinentov. Tvoje šťastie v tomto období bude nabíjať energiou aj vašu rodinu a príbuzných. Ak sa odhodláte na zmenu pracovnej pozície, na prijímacom pohovore budete úspešný.

Láska, rodina a spoločenský život

Štart roku 2009 bude úžasný a vy si vychutnáte všetko čo sa len dá s vašim priateľom alebo manželom. Obidvaja budete mať zmysel pre vcítenie sa jeden do druhého. Síce každý vlastným spôsobom ale ani jednému to nebude prekážať. Od septembra 2009 do decembra 2009 sa ale môžu objaviť určité problémy v manželstve. V tomto období sa môžu vaše myšlienky a názory nestretnúť s pochopením od vášho partnera. Ak chcete požiadať svoju partnerku o ruku, malo by sa to stať od marca 2009 do augusta 2009.

Vzdelanie a cestovanie

Mesiac január nebude povzbudivý hlavne pre študentov. Počas tohto mesiaca sa snažte pracovať tvrdšie a dávajte si väčší pozor počas skúšok. Ale od februára 2009 sa situácia otočí a štúdium pôjde jedna báseň. Počas celej jari budete schopný sa dobre sústrediť čo je dobrý čas na prípravu na skúšky. Mesiac september 2009 a október 2009 môže vytvoriť určité pnutia. Odporúčame byť opatrný.

Zdravie

Prvá fáza roku 2009 prinesie dobré a pevné zdravie. Ale od začiatku leta je treba zvýšiť pozornosť, pretože sa môžu dostaviť zdravotné komplikácie. Zvýši sa pravdepodobnosť problémov s kĺbmi.

 

RYBY

re ryby začiatok roka 2009 bude úžasný. Počas mesiacov január a február si budete užívať podporu u kolegov a uznanie vášho šéfa. Príchodom apríla ale začnete čeliť náhlym problémom. Jarná únava na vás doľahne v plnom rozsahu a budete musieť čeliť nedbanlivosti a veľkej únave. Narazíte na problémy vo vašej každodennej bežnej práci. Aj nepodstatný problém môže narásť do veľkých rozmerov, preto si dávajte veľký pozor.

Kariéra, zamestnanie a vaše príjmy

Pre ryby začiatok roka 2009 bude úžasný. Počas mesiacov január a február si budete užívať podporu u kolegov a uznanie vášho šéfa. Príchodom apríla ale začnete čeliť náhlym problémom. Jarná únava na vás doľahne v plnom rozsahu a budete musieť čeliť nedbanlivosti a veľkej únave. Narazíte na problémy vo vašej každodennej bežnej práci. Aj nepodstatný problém môže narásť do veľkých rozmerov, preto si dávajte veľký pozor. Mali by ste zvýšiť kontrolu nad vašimi výdajmi. Počas mesiacov máj, jún, júl a august príde veľké množstvom pozitívnych zmien. Znova dostanete optimistickú perspektívu na život a vráti sa vám životná energia. Vaše vzťahy s ľuďmi vo všeobecnosti sa stanú veľmi harmonickými. Budete úspešný vo všetkých vašich rokovaniach a v nadväzovaní dlhodobých pracovných partnerstiev. Váš nadriadený bude naklonený na vašu stranu a môžete sa stať zamestnancom mesiaca. Od septembra do novembra 2009 sa ale situácia znova otočí a budete konfrontovaný z prichádzajúcimi problémami. Vaši nepriatelia sa budú snažiť poškvrniť vášu reputáciu. Sú indikované aj problémy počas prezentácii alebo verejných vystúpení. Príchodom decembra ale všetky problémy rázom zmiznú a vy si budete môcť užiť vianočné sviatky v naozajstnom pokoji. Vaše príjmy dosiahnu závratné výšky a môžete sa tešiť aj na štedré vianočné odmeny. Niektoré z vašich ambícií môžu uskutočniť práve v tomto období.

Láska, rodina a spoločenský život

Prvá fáza roku 2009 bude pokojná pre ľudí žijúcich v manželskom zväzku. Budete si vychutnávať všetky radosti s vašim partnerom a aj milostný život bude v tomto období veľmi dobrý. Nemali by ste ale zabúdať na svoju rodinu a blízkych. Môžete očakávať aj dobrú správu o novom prírastku do vašej rodiny. Stredná fáza roku a obzvlášť júl až september bude bolestivá doba. Počas tohto obdobia budete zažívať veľa vlastnej agresivity a budete celkovo ovládaný hnevom. Budete chcieť dominovať všetkým naokolo, čo ešte zvýši celkové napätie. Skúste zachovať pokoj.

Vzdelanie a cestovanie

Od januára do apríla bude vhodná doba na absolvovanie kurzu, skúšok a celkovo si zvýšiť vzdelanie. Skúste si čas naplánovať tak, aby ste to všetko stihli včas. Počas celého roka budete mať veľa príležitostí cestovať ako za zábavou, tak za pracovnými stretnutiami. Všetky cesty lietadlom budú bezpečné.

Zdravie

Do augusta 2009 nebudete mať žiadne výrazné zdravotné ťažkosti. Občas to zabolí tu a tam ale nič veľké alebo neočakávané nepríde. Od septembra do decembra môže byť na horizonte veľká zdravotná komplikácia.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.