Choď na obsah Choď na menu
 


Líčenie za 15 minút

2. 3. 2009

Denní krém
- po dôkladnom očistení pleti naneste svoj denný krém masážnymi pohybmi, chvíľku počkajte kým krém vsiakne a zbytky krému odsajte papierovým kapesníkom.

Korektorová tyčinka
- pupáčiky, pigmentové škvrny, rozšírené žilky, tmavé kruhy pod očami prekryte korekčnou tyčinkou, ktorá by mala byť o stupienok svetlejšia ako váš make-up.

Pleťový podklad , Make-up
- make-up, odpovedajúci tónu vašej pleti rozotriete hubkou po celej tvári. Hubkou prejdite dostratena cez špičku brady. Dávajte pozor na to aby na krku nevznikol rámček.

Púder
- kvalitným štetcom naneste na pleť sypký transparentný púder. Na pleti nesmú zostať žiadne lesklé miesta. Ľahko poprášte aj očné partie a pery.

Špirála na oči
- skôr ako nalíčite očnými tieňmi viečka, prejdite špirálou riasy aby sa tiene pri nanášaní špirály nezotreli

Tiene na oči
- na viečka nanesiete tieň na oči. Na dolnom viečku pod riasami a vo vnútornom kútiku oka ho vatovou tyčinkou rozotriete do stratena.

Očná linka
- na hornom viečku tesne pod riasami nakreslite kajalovou ceruzkou alebo tekutým eyelinerom jemnú linku.

Špirála na oči
- najprv naneste farbu pomocou špirály iba na končeky rias a nechajte ju trosku zaschnúť a potom špirálou prejdite dolné aj horné riasy, vrátane všetkých jemných chĺpkov. Špeciálnym hrebienkom zlepené riasy rozčešte

Obočie
- hrebienkom upravte obočie a potom ho krátkymi ťahmi ceruzkou zvýraznite

Rúž
- smerom od stredu tváre ku spánkom naneste rúž, ale ešte pred tým si obtiahnite pery kontúrovacou ceruzkou. Zoberte papierový kapesník a stisnite ho medzi zubami a potom naneste ešte jednu vrstvu rúžu, prípadne lesk

No a na záver obláčik svojej obľúbenej vône nastriekajte za ušné laločky a na vnútornú stranu zápästia.