Choď na obsah Choď na menu
 


Oh, áno, nejedna žena sníva o tom, aby jej mnoho mužov ležalo pri nohách, spievali by na ňu ódy a trpezlivo čakali, kým im venuje čo i len pohľad. Žiaľ, od ženy ako Marilyn Monroe máme mnohé ďaleko a čarovný prsteň je len v rozprávkach. Ako si teda vyplniť takéto fantázie pri dnešných náročných, rozhýčkaných a žiadaných mužoch? Spolu s viacerými ženami, ale aj mužmi sme dali hlavy dokopy a vymysleli tipy, ako si omotať dnešného muža okolo prsta.

Opodstatnené zdravé sebavedomie

V mnohých podobných článkoch sa dozviete, že ak chcete, aby vás partner miloval, musíte sa mať rada vy, veriť si, byť so sebou spokojná, mať sebavedomý pohľad, chôdzu, byť vzácna, poznať svoju hodnotu a pod ňu nejsť. Všetky tieto faktory sú pre vás samu a pre vášho potenciálneho partnera veľmi dôležité, avšak, ak sú len predstieranými pocitmi, ktoré sa pri prvej kritike rozpadnú, nie je to ono. Tieto pocity, týkajúce sa vášho vlastného vzťahu k sebe totiž musia vychádzať z pravdy a to je tá najťažšia vec, ktorú musíte zvládnuť na ceste za šťastím.

Opodstatnené, alebo odôvodnené zdravé sebavedomie získate, ak si postupne vypestujete dobrý vzťah k sebe samej, ktorý bude vychádzať z toho, že ste spokojná so svojim výzorom, prácou, spoločenskými aktivitami, jednoducho so svojim životom. Ak s niečím vo svojom živote spokojná nie ste, sťažovať sa a nadávať na to je pre vás v konečnom dôsledku deštruktívne. Konštruktívne je zmeniť to (1), opustiť to (2), alebo sa jednoducho prispôsobiť a prestať nadávať (3). Pestujte si pozitívne myslenie, tešte sa z maličkostí a vybudujte si skvelý život, aby váš partner neutiekol zo strachu, že vám ho celý bude musieť vybudovať on.


Ženská rafinovanosť stále funguje

Muži, aj keď to nepriznajú, milujú ženskú rafinovanosť. Milujú, keď ich ženy jemne provokujú, dráždia, podnecujú ich fantáziu, ale v konečnom dôsledku sa k vytúženému cieľu dostávajú len veľmi pomaličky. Aj vy v sebe objavte svoju ženskú rafinovanosť, akýsi zlatý stred medzi „lacnotou prejavu“ a prílišnou morálnosťou. Venujte objektu svojho omotávania významné pohľady, úsmevy, ale aj dvojzmyselné slová, flirtujte, nechajte ho v presvedčení, že už vás má – a vzápätí ustúpte, odmlčte sa a nechajte ho tápať sa v myšlienkach, čo pre vás vlastne znamená.

Takisto rafinovaná krása je dnes v kurze. Keď muži vidia ženy, ktorých oblečenie, mejkap a celkový výzor pripomína luxusné prostitútky, vzbúria sa im hormóny, ale o omotaní nemôže byť ani reči. Ak sa proti takémuto hodnoteniu bránite šedými rolákmi a nohavicami “kapsáčmi“, tak je to síce efektívne, ale omotanie sa tiež nebude konať. Stavte teda na rafinovanú krásu. Oblečenie, ktoré neodhaľuje, ale akoby mimochodom podnecuje mužskú fantáziu. Mejkap nevyzerá lacno a prehnane, ale úžasne podtrhuje vaše prednosti a zakrýva nedostatky – presne tak, aby vás váš dotyčný považoval za jedinečnú prirodzenú krásku.

Nezabudnite dráždiť všetky jeho zmysly

Naozaj vám stojí za to, aby ste si ho „omotali okolo prsta“? Tak nezabudnite dráždiť všetkých jeho päť zmyslov.

Zrak - vašim výzorom tak, ako je uvedené v predchádzajúcom odseku. Rozhodne neuškodia rafinované sexi gestá, mimika, pohyby, chôdza a najmä úsmev.

Sluch - rozprávajte, šepkajte, smejte sa, dbajte o príjemnú hudbu... avšak nezabudnite, že pri verbálnej komunikácií nejde len o formu, ale o obsah. Rovnako dôležité je byť dobrým poslucháčom. Prejavujte záujem, pochopenie a hľadajte príležitosti, kedy ho pochváliť a zdvihnúť mu jeho ego... vo váš prospech

  •  
Čuch - sila feromónov je známa, preto nepodceňte svoj parfum, ale ani prirodzenú vôňu čistého ženského tela, kvalitnú aviváž na oblečení a vôňou vami uvareného jedla ho dostanete úplne.

Hmat - dotyky majú čarovnú moc a sú súčasťou neverbálnej komunikácie. Spôsobte mu zimomriavky letmými dotykmi, ak ste na prvom rande, alebo si ho omotajte vašimi masérskymi schopnosťami, ak máte prvé rande dávno za sebou.

Chuť - jeho chuťové poháriky si podmaníte dobrou večerou a vínom a vašu misiu zavŕšite sladkým bozkom, ktorý však nebude pokračovať do ďalšieho štádia. Vďaka tomu si ho skutočne omotáte okolo prsta :)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.